Imieniny: 
 
 
 
znajdujesz się w portalu:
Mielec
Artykuły
Galerie
Ludzie
Firmy
Kursy walut
Giełda
 
kurs
zmiana
USD
EUR
CHF
GBP
Pogoda: Mielec
Dziś

/
 
Jutro

/
 
Pojutrze

/
REKLAMA
     
REKLAMA

 

 
 
 

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Społeczność

Gminny Festiwal Piosenki Przyrodniczej odbył się już po raz osiemnasty

14-05-2018W Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym odbył się już po raz 18 Gminny Festiwal Piosenki Przyrodniczej o tytuł Słowika Wiosny 2018.

Impreza z każdym rokiem stawała się prestiżowym konkursem, który życzliwie wspierają sponsorzy. Obecnie szkoła szczyci się piękną tradycją ekologiczną związaną z Dniem Ziemi. Uroczystego rozpoczęcia imprezy dokonała dyrektor szkoły Małgorzata Wieczerzak, witając gości i przedstawiając motto tegorocznego festiwalu: Jakże nudne i monotonne byłyby odgłosy lasu, gdyby prawo do śpiewania miało tylko dziesięć najzdolniejszych ptaków.Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


W tym roku piosenki przyrodnicze zaśpiewało 23 wykonawców z klas 0-III szkół z terenu Gminy Tuszów Narodowy.Jak co roku, mali artyści zachwycili publiczność i jury wysokim poziomem artystycznym, na tyle, że komisja wyjątkowo przyznała dwa tytuły Słowika Wiosny 2018: Mai Nowak SP Malinie oraz Jakubowi Stali SP Tuszów Narodowy.
 
Nagrody otrzymali: Milena Łącz kl.0 SP Tuszów Narodowy, duet: Wojciech Dydo i Oliwia Kukulska SP Borki Nizińskie, Alicja Klich SP Jaślany, Zuzanna Kielek SP Malinie. Wyróżnienia zdobyli: Joanna Głaz SP Jaślany, duet: Amelia Kluz i Karolina Demko SP Czajkowa, Joanna Klich SP Jaślany, Nikola Radka SP Tuszów Narodowy.

Zwycięzcy festiwalu nagrody i wyróżnienia otrzymali z rąk gości honorowych: wójta gminy Mielec Józefa Piątka, Nadleśniczego Nadleśnictwa Mielec Huberta Sobiczewskiego oraz wójta gminy Tuszów Narodowy - Andrzeja Głaza.Radosny wiosenny klimat imprezy dopełniły prezenty i poczęstunek dla wszystkich uczestników i ich opiekunów. W nadziei na organizację kolejnej edycji dyrektor szkoły oraz koordynator festiwalu Grażyna Zalewska-Vizauer, dziękując wszystkim za udział, zaprosiły do dalszej współpracy gości honorowych i nauczycieli, a uczestników do udziału za rok.

Patronat honorowy nad festiwalem objął wójt gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz.

m

 


Komentarze
dodaj komentarz
 
 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

 
 
 

 

 
 
 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
 
Tydzień
Miesiąc
Koncerty
Imprezy
Wystawy
Festyn
    Czerwiec - 2018    
PnWtŚrCzPtSobNd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930

 
 
 

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 
 
 
HejBazar
Kontakt do redakcji
HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Nowa 47a/5
email:
Realizacja: mediaSens.pl CMS: Edito
Redakcja   |   Współpraca   |   Reklama   |   Kontakt   |   Polityka Prywatności - regulamin
 
Copyright © HejGrupa 2007-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone
Na skróty: