Imieniny: 
 
 
 
znajdujesz się w portalu:
Mielec
Artykuły
Galerie
Ludzie
Firmy
Kursy walut
Giełda
 
kurs
zmiana
USD
EUR
CHF
GBP
Pogoda: Mielec
Dziś

/
 
Jutro

/
 
Pojutrze

/
REKLAMA
     
REKLAMA

 

 
 
 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
O nas

HEJGRUPA Sp. z.o.o.

15-12-2007

Strategia – warto się znaleźć wśród najlepszych

hejgrupa Sp. z o.o. należy obecnie do czołowych redakcji mieleckich portali internetowych. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego wydawane przez nas portale są odpowiedzią na wyrażane przez Czytelników potrzeby.

Maj 2011 roku był miesiącem przełomowym. Zarówno te małe, jak i większe planowane zmiany wprowadzane od tamtego czasu mają na celu podążanie za najnowszymi trendami rynku medialnego w naszym regionie. Mając cały czas przed oczyma założone cele nie zapominamy o przesłaniu jakie niesiemy – pozytywnie i lokalnie.

HEJGRUPA  - pozytywnie i lokalnie

Zapewnienie naszym Czytelnikom rzetelnego przekazu medialnego w oparciu o najlepsze praktyki gwarantujące wzrost wartości firmy jest naszym nadrzędnym celem.

Orientacja na klienta: koncentracja na działaniach mających na celu identyfikację i wypełnianie potrzeb klientów przy uwzględnieniu realizacji celu tworzenia wartości.

Najlepsze praktyki: stosowanie najbardziej skutecznych i efektywnych działań w zakresie m.in.: procesów biznesowych, poprawy efektywności, jakości świadczonych usług, rozwoju kapitału ludzkiego.

Wizja hejgrupa Sp. z o.o. opiera się o poniższe główne elementy:

- wiodący podmiot: podmiot osiągający ambitne cele wzrostu wartości poprzez przyrost przychodów, zadowolenie klientów, znajdujący się w czołówce firm swojej branży, pewny przekaz medialny

- region: Polska, województwo podkarpackie, otwarcie na inne regiony


Nadrzędny cel strategiczny

Burza medialna: nasi Czytelnicy są ważnym organem funkcjonowania portali. Dostęp do heja jest darmowy, każdy może go w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie przeglądać. Należy zapewnić Czytelnikom dostęp do najświeższych, różnorodnych, a zarazem budzących ciekawość informacji. Tworzymy portale internetowe, dajemy możliwość komentowania, własnoręcznego dodawania ogłoszeń, publikacji. Każdy użytkownik ma możliwość wysłać do nas wiadomość, komunikat, pogłoskę, artykuł czy fotogalerię. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły. Promujemy i opowiadamy o ciekawych osobowościach, osiągnięciach i talentach mieszkańców naszego regionu. 

Zadowolenie klienta: oferujemy szeroki wachlarz usług. Ponadto, dzięki sporej popularności hej.mielec.pl przedsiębiorcy wiedzą, że wyświetlana reklama spotka się z dużą oglądalnością oraz zbuduje pozytywny wizerunek firmy.

Prowadzone działania promocyjne są:

- Elastyczne: reklamę internetową cechuje wysoki stopień elastyczności. Oznacza to, że każdy etap prowadzonej kampanii może być monitorowany. Cykliczne analizowanie bieżących efektów emitowanej reklamy umożliwia natychmiastową jej weryfikacji.

- Mierzalne: po zakończonej kampanii na życzenie klienta możemy przesłać raporty pokazujące ile osób zainteresowało się daną reklamą

- Zróżnicowane: dzięki różnorodności sposobów reklamy dajemy większe możliwości skutecznej promocji zarówno małym, jak i większym firmom.

Wszystkie powyższe zabiegi, jak i to, że korzystając z naszych usług klient ma gwarancję, iż przygotowując dla niego ofertę pracujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, spowodują napływ coraz to nowszych interesantów.

Satysfakcja, uczciwość.

Nacisk na rozwój i wzrost działalności hejgrupy.

       
Główne cele strategiczne:

- koncentracja na zyskownym wzroście w obszarach działalności podstawowej – wzrost sprzedaży, utrzymanie bazy klientów w obszarze sprzedaży, ograniczenie działalności niepodstawowej celem finansowania rozwoju przedsięwzięć podstawowych, reklama, komercja

- poprawa efektywności – redukcja kosztów operacyjnych, optymalizacja kierunków i nakładów inwestycyjnych, poprawa wykorzystania aktywów, optymalizacja wyniku finansowego

- integracja zarządzania wszystkimi elementami łańcucha wartości – zdefiniowanie i wdrożenie zasad nadzoru właścicielskiego, centralizacja decyzyjności, wdrożenie optymalnego modelu finansowania inwestycji

- rozwój kapitału ludzkiego – uruchomienie programu zarządzania talentami, intensyfikacja współpracy z innymi mediami, efektywny system motywacyjny i zarządzanie przez cele, konferencje prasowe itp.

- rozwój działalności na atrakcyjnych rynkach w Polsce – ekspansja w innych regionach Polski, monitorowanie rynków i potencjalnych portali do przejęć i akwizycji

Efektem realizacji głównych celów strategicznych będzie dołączenie do wiodących redakcji w całej Polsce.

 


WYDAWCĄ i operatorem serwisów www.mediasens.hej.mielec.pl i hej.rzeszow.pl jest

hejgrupa Sp. z o.o. , ul. Szafera 33 , 39-300 Mielec

NIP: 6772354362 | REGON: 121461204

Konto bankowe: 89114020170000470212533628 | KRS: 0000378158


Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta czynne jest w od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30

Telefon: 17 250 69 69

Fax: 17 250 68 68


e-mail - BIURO OBSŁUGI KLIENTA: biuro@hejgrupa.pl
e-mail - REDAKCJA MIELEC: info@hej.mielec.pl

Zespół portali HEJGRUPY tworzą (redakcja w Mielcu i Rzeszowie, biuro obsługi, administracja, dział handlowy):

Bartłomiej Jaskot, Przemysław Cynkier, Marta Pietras, Kacper Strykowski, Luiza Barleska, Zofia Zaraś, Grzegorz Buczek, Krzysztof Herda, Marta Badowska.
Współpraca IT: SPERO

PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!
Redaktor naczelny portali hej.mielec.pl, hej.rzeszow.pl: Przemysław Cynkier

Chcesz skontaktować się z redakcją portalu (np. w sprawie ogłoszenia, oferty, współpracy, materiału opublikowanego w portalu)? Pisz TUTAJ!

Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia, wiesz o sprawie, która warta jest opisania lub interwencji? Zrób zdjęcia, nagraj film, napisz choćby krótki tekst. I wyślij do nas korzystając z Formularza kontaktowego - DODAJ INFO!


REKLAMA, KATALOG FIRM, PATRONATY - SPRAWDŹ TUTAJ!

CHCESZ KUPIĆ LUB WYKORZYSTAĆ MATERIAŁY Z PORTALU -WYŚLIJ ZAPYTANIE

CHCESZ WYSŁAĆ OGŁOSZENIE? KLIKNIJ TUTAJ!

 
 
 
 
 

 

 
 
 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!
 

 

 

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Tydzień
Miesiąc
Koncerty
Imprezy
Wystawy
Festyn
    Kwiecień - 2017    
PnWtŚrCzPtSobNd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
      

 
 
 

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

 
 
 
HejBazar
Kontakt do redakcji
HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Nowa 47a/5
email:
Realizacja: mediaSens.pl CMS: Edito
Redakcja   |   Współpraca   |   Reklama   |   Kontakt   |   Polityka Prywatności - regulamin
 
Copyright © HejGrupa 2007-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone
Na skróty: